VW T3 Beachbusje: en nu het technische deel nog

Standaard
VW T3 Beachbusje: en nu het technische deel nog

Gisteren heb ik beachbusje naar Volksrepairs gereden, waar het busje voor het eerst sinds lange tijd weer onderhoud zal krijgen. Jammer dat vorige eigenaren niet dezelfde betrokkenheid bij het busje voelde als ik: er moet veel gebeuren!

De rit zelf verliep vlekkeloos: 84 kilometers genieten van het busje: ik begrijp gelijk weer waarom ik al deze moeite neem 🙂

Vandaag werd ik gebeld met de prijsopgave… Het bedrag klinkt aannemelijk, maar het is een hele sloot centen: De distributieriem + spanrollen worden vervangen, De radiateur moet vervangen worden, de remmen werken niet naar behoren en nog wat kleine puntjes. Verder laat ik er een driepuntsgordel achterin monteren en wordt de grote beurt uitgevoerd. Al met al is het vakantiegeld dan wel verdwenen 😉 Als het goed is kan ik hem donderdag halen en dan is het vrijdag inpakken en wegwezen!

Mijn VW T3 bij Volksrepairs

Mijn VW T3 bij Volksrepairs

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s